Taze
Düşük fiyat Için D-Link 10 Gb/s-DWDM ER SFP + alıcı-verici, 10G 40 KM C-BAND 1563.86nm ~ 1528.77nm SFP optik modülü, çift LC ve DDM ile

Düşük fiyat Için D-Link 10 Gb/s-DWDM ER SFP + alıcı-verici, 10G 40 KM C-BAND 1563.86nm ~ 1528.77nm SFP optik modülü, çift LC ve DDM ile

Kullanılabilirlik: Varolan
₺ 356.74
₺ 396.38

10 Gb/s DWDM Tek modlu SFP + Alıcı-verici (C-BAND     1563.86nm ~ 1528.77nm) D-Link ekipmanları ile uyumlu ÜRÜN ÖZELLIKLERI SFP + MSA ile uyumlu 802.3ae uyumlu 10 GBASE-ER uyumlu SFP + SFF-8431 ve SFF-8432. sıcak-takılabilir SFP ayak izi dahili dijital teşhis fonksiyonları 40 km maksimum Bağlantı Uzunluğu tek güç kaynağı 3.3 V sınıf 1 lazer ürün EN 60825-1 ile uyumludur vaka sıcaklık aralığı : -5 70 santigrat güç dağılımı < 1.5 W UYGULAMALAR 10 GBASE-ER/EW AÇıKLAMA 10 Gb/s DWDM Tek modlu SFP + Alıcı-verici iletmek için tasarlanmıştır ve tek modlu optik fiber üzerinden optik veri almak için bağlantı uzunluğu 40 km. i2c üzerinden dijital teşhis fonksiyonları mevcuttur. Bu modül için tasarlanmıştır tek modlu fiber ve İTÜ Izgara nominal bir dalga boyu çalışır, C Band DWDM dalga boyu. bu izin SFP + 20-pin konnektörü ile sıcak fiş yeteneği. DWDM EML lazer verici bölümü kullanır ve sınıf 1 lazer uyumlu göre Uluslararası Güvenlik Standardı IEC-60825.The alıcı bölümünde bir PIN dedektörü kullanır ve bir sınırlayıcı post-amplifikatör IC. not : Lütfen bize bildirin hangi kanal (CH17 ~ 61 veya1563.86nm ~ 1528.77nm)sipariş verirken ihtiyacınız. bizim Fabrika sertifikalar Packaing İpuçları dikkatlice okuyunuz NAKLIYE 1. Biz dünya çapında tüm ülkelere mal gemi. 1.1 Biz Abd'ye Epacket ile ücretsiz nakliye sağlamak, daha az olmalıdır paketleri 2000 gram, teslimat süresi yaklaşık 7-20days.if paketin değeri fazla ise,vergi tahsil edilecektir. 1.2 Çin Post Kayıtlı Hava Posta da ücretsiz kargo, paketler 2000 gram daha az olmalıdır,bu nakliye yolu içinde tüm ana ülkelere teslim edebilir dünya, normalde teslim süresi 16 ~ 35 gün, Braizil hariç, o olacak 60 ~ 90days. 1.3 gibi uluslararası Express DHL, EMS, Fed Ex, UPS, TNT istek üzerine isteğe bağlıdır,maliyet alıcılar hesabı olacak. Biz bulmaya çalışacağız farklı konuma göre en iyi nakliye yolu yük kaydetmek için. nakliye maliyetleri hesaplanır ve parsel ağırlığı ve boyutu ile belirlenir. 2. Tüm vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. 3. sorunsuz ürün almak için, hedef adresi ve irtibat numarası onaylayın lütfen ödeme yaptıktan sonra. teşekkürler! 4. bir nakliye isteği varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, ve biz sizi karşılamak için mutlu olurdu. 5. Braizil müşteriler Için, lütfen sırayla KDV numarası dahil bilgi, Siparişler gecikebilir KDV numaranızı yoksa. 5. Toplu Alıcı Ihale Öncesi bizimle irtibata geçiniz! GARANTI biz reklamı tüm söz optik alıcı-vericiler marka yeni ile yeni bileşenleri ve parçaları ve kesinlikle kullanmak asla eski ve yenilenmiş malzemeler.

Ürün verisi

Uyumlu:
D -Link
Marka Adı:
Opmedia
Model Numarası:
DWDM SFP-10G-ER-DL

En İyi Kalifiye Kategori

ILSINTECH EI21 SWIFTS3 SWIFTS5 Fusion Splicer için YENI Elektrotlar Elektrotlar

Fujikura FSM40 S FSM30 R Optik fiber fusion splicer pil şarj DCC08

ücretsiz Nakliye Yepyeni Jilong Fiber Optik Ekleme Makinesi KL280 G Tek Fiber Fusion Splicer özellikleri : PAS teknolojisi ile çekirdek hizalama (PAS : Profil Hizalama Sistemi) Fiber çekirdek açıkça ekran olabilir tek X veya Y görünümü ve X & Y görünümü aynı anda cleaved uç yüz otomatik kontrol kalitesi ekran fiber cleaved ve ofset açısı net dijital görüntü ekranı ile 5.7 inç renkli LCD monitör USB arayüzü USB arabirimi üzerinden yazılım yükseltme özellikler : uygulanabilir lifler SM MM DS NZDS elyaf çapı kaplama çapı : 80150 μm; Kaplama çapı : 1001000 μm Fiber sayısı tek Fiber cleaved uzunluğu 1216mm (Kaplama çapı : 250μm) gerçek ortalama ekleme kaybı 0.02d B (SM), 0.01d B (MM), 0.04d B (DS), 0.04d B (NZDS) tipik ekleme zamanı tipik 9 sn (standart SM fiber) geri dönüş kaybı >60d B ekleme modu otomatik Kalibre Normal Özel Fiber hizalama yöntemi titiz,çekirdek,kaplı,manuel ekleme programı 53 (templet), 40 (kullanıcı) tüp ısıtma programı 9 (templet), 24 (kullanıcı) tüp tipik ısıtma süresi tipik 30 sn koruma kol uzunluğu 60mm, 40mm depolama eklemenin sonucu 4000 sonuçlar, sonucu başına 20 parametre Fiber görüntü büyütme 300 X (X veya Y görünümü),150 X (X ve Y görünümü) pil kapasitesi tipik 400 döngüleri (ekleme / tüp ısı iç Lipil ile) monitör 5.7 inç renkli LCD monitör gerginlik testi 2 N elektrot ömrü 2500 Terminal USB güç kaynağı AC 100240 V AC adaptörü ile Iç Lipil (7800 m AH) çalışma durumu 05000 m deniz seviyesinden,1050 Cmaksimum rüzgar hızı 15 m / s boyut 150mm (L) * 150mm (W) * 150mm (H) ağırlık 2.55 Kg hariç pil, 3.05 Kg dahil pil standart Yapılandırma : 1...

paket şunlardır1 x AUA Fiber Optik Stripper / Model : CFS21 x Fiber Optik Sıyırma Aracı1 x Fixedlength ray

Ardıç için Uyumlu, XFP10 GLOC192SR1 Tekli 40 KM 10 G XFP ER Alıcıverici modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%20% of orignal bir ' ın fiyatları  ürün Durumu biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (miniGBIC) alıcıverici modülü 100% orignal olanlar ile uyumlu olduğunu, tamamen sizin için güvenilir en zorlu LAN / WLAN uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek taşımak. nakliye biz dünya çapında tüm öğeleri gemi ekonomi üzerinden ücretsiz kargo. tüm ithal vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. öğeler alıcının teyit edilen adrese sevk pazartesiden Cumaya (Hafta Sonu ve Tatil hariç) lütfen dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol...

genel bakış : Fiber pigtailler füzyon yapıştırma için harika bir çözüm vardır içinde bir fiber optik muhafaza şerit kısmi bir dış fanout fiber pigtails ile gel ceket korunmasına yardımcı olmak için sıkı tampon olmaktan lifler hasarlı...

Satın 1 adet SFP ücretsiz olacak nakliye çin sonrası hava posta.Buy10pcs ücretsiz olacak DHL nakliye, Fed Ex, ups, EMS veya başka açık.    Lte4302m bc+ EPON Olt px20+ 1.25g tek modlu sfp alıcı uyumlu

10 metre st st fiber optik patch kablo tek modlu simpleks yama kablosu 9 / 125um 3mm pvc kablotek modlu simpleks çekirdekli fiber optik patch cord St / upc st / upc dubleks sm sx fiber optik kablo Kablo uzunluğu : 10 metre Kablo çapları : 3.0mm Miktar : 1 adetdünya çapında ücretsiz kargo Tek modlu fiber optik patch kablo10 metre stst tek modlu fiber optik kablo.Yüksek hızlı fiber optik tek modu ethernet ara kablosu 9 / 125 smf dubleks st st konektörler.düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybıUpc, apc parlatmaiyi değiş tokuşiyi dayanıklılıkyüksek sıcaklık kararlılığıyüksek güvenilirlik ve istikrar Tek modlu fibersimpleks kablodüşük dönüş kaybı9 / 125 mikron smfst st konektörler10 metersağ çözümüiletişimtelekomünikasyonveri transferidatacom1...

modeli : LNKEOC110 P genel bakış 1CH of The LNKEOC110 P Serisi ürün sağlar Ethernet Uzatma 10 / 100 BaseTX Koaksiyel kablo üzerinden (1 Km max.) ürünler yüksek güç Po E sağlamak (30 W max Güç Kaynak Ekipmanı (PSE)) ağa kamera...

özellikler* mükemmel Mekanik, Küçük Boyutu* yüksek Güvenilirlik* düşük ekleme Kaybı ve düşük Polarizasyon Bağımlı kaybı* yüksek kanal sayar* mükemmel Çevre Istikrar ve Yaygın Olarak Kullanılan uygulamalar* FTTx Dağıtımları (GPON / BPON / EPON)* kablo televizyon (CATV)* yerel alan ağları (LAN)* Test ekipmanları* pasif optik ağlar (PON) özellikler 1 1x N (konektörü ile)(Kanal sayısı)1 × 21 × 41 × 81 × 161 × 321 × 642 × 22 × 42 × 82 × 162 × 322 × 64(işletim Dalga Boyunun)1260 için 1650 P Seviye Ekleme Kaybı47.410.513.71720.34.47.610.814.117.420.7 S Seviyesi Ekleme Kaybı4.27.610.71417.320.74.67.911.21518.121.7(tekdüzelik)0.40.60.811.21.60.811.21.51.82(PDL)0.20.30.30.30.30.50.30.30.30.30.30.5(dönüş Kaybı)fazla 55(yönelme)fazla 55(tip fiber)İTÜ G657 A(çalışma sıcaklığı)40 ila 85(Pigtail uzunluğu)1 m veya 1.5 m veya özelleştirilmiş sipariş Bilgileri PLC'LERliman Tipikablo Tipilif Uzunluğubağlayıcı Tipipaket TarzıPLC Splitter1*41*81*161*321*642*32diğerleri Belirtiniz0.25mm Çıplak fiberşerit Fiber Fanout ile 0.9mm Gevşek Tüp2.0mm Kablo3.0mm Kablo1 metre2 metre3 metrediğerleri belirtiniz FC / APCFC / PCSC / APCSC / PCST / UPCLC / APCdiğerleri Belirtiniz paslanmaz çelik kolplastik Modülü19 1 U Raf Montajdiğerleri Belirtiniz   Ödeme hakkında1...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyintemasSee Me hizmet. & #20135; & #21697; & #21253; & #35013; & #21518; & #30340; & #23610; & #23544; : 3 Santimetre 8 Santimetre 3 Santimetre & #20135 ;&# 21697 ;&# 21253 ;&# 35013 ;&# 27611 ;&# 37325; : 0.030 Kilogram& #35813; & #20135; & #21697; & #23457; & #26680; & #19981; & #36890; & #36807; & #65292; & #24744; & #26080; & #27861; & #32534; & #36753; & #12290;

açıklamakalem tipi görsel hata bulucu özel alan için tasarlanmıştır personel ihtiyacı olan bir verimli ve ekonomik aracı için lif izleme optik ağlar fiber yönlendirme ve süreklilik...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

Scroll